Pracownicy biblioteki:

Kierownik Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji UW

mgr Marzanna Ciastek e-mail: mciastek@wpia.uw.edu.pl

tel. (022) 55 20 746

Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów

tel. (022) 55 20 382

tel./fax (022) 55 24 351

 

mgr Elżbieta Dąbrowska - koordynator działu e-mail: dabrowska@wpia.uw.edu.pl
mgr Irena Odojczyk e-mail: irenao@wpia.uw.edu.pl
Janusz Olejarczyk e-mail: januszo@wpia.uw.edu.pl
mgr Agnieszka Lentas e-mail: a.lentas@wpia.uw.edu.pl
mgr Urszula Kwaśniewska-Pawliczek e-mail: ujkwasniewska@wpia.uw.edu.pl

Dział Magazynowania, Udostępniania i Informacji

tel. (022) 55 24 354, (022) 55 24 353

 

Cezary Brzeziński e-mail: c.brzezinski@wpia.uw.edu.pl
mgr Marta Gawryś - koordynator działu e-mail: m.gawrys@uw.edu.pl
Małgorzata Iberle e-mail: m.iberle@wpia.uw.edu.pl
Agata Szczurowska e-mail: a.szczurowska@wpia.uw.edu.pl
mgr Maria Lasecka e-mail: lasecka@wpia.uw.edu.pl
Przemysław Bujalski e-mail: p.bujalski@wpia.uw.edu.pl

mgr Olga Sztajner e-mail: o.sztajner@wpia.uw.edu.pl