Samorząd Studentów WPiA UW wraz ze Stowarzyszeniem Absolwentów WPiA UW pragną zaprosić Was na Bal. II Bal Absolwentów w historii naszego Wydziału. Rocznik 2011.
 
Chcemy, abyście razem z nami rozpoczęli nową tradycję. Aby od tego roku, już zawsze, nasze studia kończyły się wydarzeniem niezwykłym, a już na pewno innym niż pozostałe.
 
Pięć lat edukacji w murach Uniwersytetu Warszawskiego nie wypada bowiem, a może inaczej, szkoda bowiem, zamknąć kolejną imprezą w klubie. Kończy się jeden z najważniejszych okresów w naszym życiu. Myślimy, iż warto podsumować go w bardziej podniosły, godny zapamiętania sposób.
 
Dlatego postanowiliśmy po raz drugi zorganizować Bal w miejscu niecodziennym. Tworzące swoją aurą wspaniały klimat. 26 czerwca 2011 r., kilka dni przed rozdaniem dyplomów, w niedzielę, przyjmie nas Pałac Prymasowskich na ulicy Senatorskiej w Warszawie. Jego zabytkowe wnętrza, wspaniały ogród, tego wieczoru będą tylko dla nas. Pełne stołów, zastawionych tym, co najlepsze. I mamy nadzieję, pełne Was, Absolwentów naszego Wydziału.
 
Jesteśmy przekonani, że spotkamy się właśnie tam, tego wieczoru, o godz. 20.00 licznie zgromadzeni w murach Pałacu Prymasowskiego.

 
PODSTAWOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Wydarzenie: II Bal Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji
Miejsce: Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15
Data:  26 czerwca 2011 r.
Godzina:  20:00 - 05:00
Uczestników: 250 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)
Muzyka: zespół muzyczny oraz muzyka mechaniczna
Cena:    

  • zgłoszenia do 5 czerwca 2011 r.: 200 zł od osoby
  • zgłoszenia po 5 czerwca 2011 r.: 250 zł od osoby
Cena obejmuje: udział w Balu wraz ze wszystkim atrakcjami, dwa dania gorące, bufet zimny, ciepły i z przekąskami w czasie trwania imprezy, napoje bezalkoholowe, alkohol

Organizatorzy:  Samorząd Studentów i Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.